O mnie

Nazywam się Mateusz Konieczny, z wykształcenia jestem geografem, urodzonym w Łodzi. Pasjonują mnie podróże, szeroko rozumiana geografia i historia a od … kilku dobrych lat jestem entuzjastą artystą  malowanej ręcznie heraldyki, genealogii i batalistyki.

Moje prace wytwarzane są technikami malarskimi (tusz, akryl, olej). Przez ostatnie lata, poznając wiedzę z zakresu rysunku, malowania, szlifowałem swoją pasję, którą chciałby Państwu zaprezentować. Prace do tej pory nie były prezentowane publicznie, ale odmienne spojrzenie znajomych i przyjaciół na rękodzieła i ich pochlebne opinie, dały wyraźny sygnał do działania. Stąd też narodziła się potrzeba powstania tej strony, której całość utrzymana jest w duchu najważniejszych wartości jakimi są: patriotyzm, tradycja, rodzina i historia dziejowa ziemi przodków.

Cierpliwość, skrupulatność i dokładność wykonywania każdego dzieła a przede wszystkim przyjemność i satysfakcja w tym co robię, sprawiają, że spod mojej ręki wychodzą niezwykłe prace, które stanowią swoistą pamiątkę, nietuzinkowy prezent dla każdego.

Nie zwlekaj,  Ty też możesz stać się nabywcą tej wyjątkowej, nieszablonowej  pamiątki dla siebie lub najbliższych i przyjaciół. Moje prace stanowią uniwersalny prezent na każdą okoliczność.

O pracowni

Pracownia Artystyczna Hekagen ma przygotowaną dla Państwa bogatą ofertę prac malarskich, które z pewnością ucieszą wielu z Was. Oferuję namalowanie herbu według opisów i ilustracji z herbarzy polskich i zagranicznych, zarówno starszych jak i współczesnych, ale także z powierzonych wzorów i szkiców. Obok herbów, mogą Państwo zamówić w pracowni legendy herbowe, tablice heraldyczne, drzewa genealogiczne, mapy heraldyczne i batalistyczne, które są niezwykle bogatą kolorystycznie formą prezentacji w malarstwie artystycznym. Wszystkie powstające prace są realizowane na zamówienie. Gotowe prace można zamówić w dziale „Prace od ręki”, gdzie widnieje cena.

Pracownia mieści się w Łodzi. Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. Zamówienia można składać jednak w ciągu całego tygodnia, poprzez drogę mailową, telefonicznie lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu.

  Pracownia nie prowadzi badań genealogicznych i nie wyszukuje herbów ! To pozostaje w kompetencjach wyspecjalizowanych biur genealogiczno-heraldycznych.

Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji